preskoči na sadržaj
INDIVIDUALNI RAZGOVORI

INFORMACIJE ZA RODITELJE šk. god. 2018. / 2019.

Razredna nastava

 

RAZRED RAZREDNIK

TERMIN KADA SU 

1. i 3. razredi ujutro

TERMIN KADA SU

1. i 3. razredi popodne

1. a Krešo Stojić    
1. b Nedeljka Bizomec

srijeda

9:00 - 9:40

ponedjeljak

17:30 - 18:15

1. c Nada Mešin

četvrtak

17.00 

 
2. a Natalija Zorica

četvrtak

16:45 - 17:30

četvrtak

9:00 - 9:40

2. b Biserka Štoka

četvrtak

17:00

četvrtak

17:00

3. a Tatjana Gačić

srijeda

10:45 - 11:30

četvrtak

17:35 - 18:20

3. b

Marija Negro

petak

9:55 - 10:40

srijeda

17:30

3. c Zrinka Bogomolec

utorak

10:45 - 11:30

utorak

15:55 - 16:40

4. a Marica Rimac

četvrtak

17:30 - 18:15

ponedjeljak

9:00 - 9:40

4. b Renata Blažić

utorak

17:30 - 18:15

utorak

9:00 - 9:40

4. c Mirjana Vrbanić

četvrtak

17:30 - 18:15

srijeda

9:55 - 10:40

 

Predmetna nastava

 
RAZRED RAZREDNIK

TERMIN KADA SU

5. i 7. razredi ujutro 

TERMIN KADA SU

5. i 7. razredi popodne  

5. a Melani Mamut    
5. b Mirjana Majer

četvrtak

11.30 - 12.15

utorak

17.30 - 18.15

5. c Sandra Maglov

petak

9.40 - 10.30

srijeda

17.30 - 18.20

6. a

Diana Černešek

srijeda

19:10

utorak

19:10

6. b

Ivana Čale

četvrtak 

15:45 - 16:30

srijeda

12:25 - 13:05

6. c Mirna Domitran

utorak

15:50 - 16:40

utorak

10:45 - 11:30

6. d Marijana Međugorac

petak

17:30 - 18:15

četvrtak

12:20 - 13:05

7. a

Ante Vlašić

četvrtak

19:10

ponedjeljak

14:00

7. b

Denis Bezer

Mario Karadža

15:40 - 16:30

11:30 - 12:20

7. c

Vera Javni

utorak

12:25 - 13:05

ponedjeljak

15:55 - 16:45

8. a

Ivica Galeković

utorak

8:55 - 9:40

ponedeljak

14:55 - 15:40

8. b Vesna Horvat Kovačec

 

 

8. c Tajana Holjevac Gagulić

srijeda

16:00 - 16:40

 

8. d Željka Ivić

utorak

17:30 - 18:15

utorak

12:20 -13:05

 

INDIVIDUALNI RAZGOVORI UČITELJA PREDMETNE NASTAVE

 

 

Nastavni predmet

 

UČITELJICA

UČITELJ

RAZRED

Termin kad su 5. i 7. razredi ujutro

Termin kad su 5. i 7. razredi popodne

  Renata Perković      /

utorak

13:05 - 14:00

petak

13:05 - 14:00

HRVATSKI JEZIK

Mirjana Majer

 

5. b

četvrtak

11:30 - 12:15

utorak

17:30 - 18:15

Milka Knezović

/

srijeda

16:45 - 17:30

 

četvrtak

11:35 12:20

 

MATEMATIKA

Stjepan Špoljarec

/

 

 

 

utorak

10:00 - !0:40

Ljiljana Bareša

 

/

petak

8:55 - 9:40

ponedjeljak

17:35 - 18:20

Siniša Režek

 

/

 

 

ENGLESKI JEZIK

Ivana Čale

 

6.b

ponedjeljak

11:35 - 12:20

četvrtak

12:25 - 13:05

Marijana Međugorac

 

6. d

 

 

Melani Mamut

5. a

 

 

NJEMAČKI

JEZIK

Sandra Maglov

 

5.c

/

 

Vesna Horvat Kovačec

8. b

 

 

POVIJEST

GEOGRAFIJA

Matej Cvetko

/

ponedjeljak

13:05 -14:00

ponedjeljak

14:45 - 15:40

Tajana Holjevac Gagulić

8.c

 

 

Darko Kožinac

/

 

 

 

Nastavni predmet

 

UČITELJICA

UČITELJ

RAZRED

Termin kad su 5. i 7. razredi ujutro

Termin kad su 5. i 7. razredi popodne

PRIRODA

BIOLOGIJA

KEMIJA

Ivana Brzović

/

utorak

12:20

utorak

12:20

Mirna Domitran

6. c

utorak

15:50 - 16:40

utorak

10:45 - 11:30

TZK

Vladimir Dubovski

/

 

 

Mario Karadža

Denis Bezer

7.b

 

 

 

 

LIKOVNA KULTURA

Ante Vlašić

7.a

četvrtak

19:10

ponedjeljak

14:40

GLAZBENA KULTURA

Diana Černešek

6.a

srijeda

19:10

utorak

19:10

INFOTMATIKA

TEHNIČKA KULTURA

 

Snježana Grgec

Marija Zubec

/

petak

13:55 - 15:40

ponedjeljak

8:55 -9:40

Katica Kušan

/

utorak

14:00 - 14:45

 

VJERONAUK

Vera Javni

 

7. c

 

 

Ivica Galeković

 

8. a

 

 

Željka Ivić 8. d

utorak

17:30 -18:20

 

utorak

12:20 - 13:05

Alen Kotorić

/

 

 
PRO

Kaja Kosnica

PRO

 

 

PRO Tina Brkić PRO    

 

 






JELOVNIK

Priloženi dokumenti:
JELOVNIK PROSINAC 2018..docx


GOTIK


Brošura za roditelje
Priloženi dokumenti:
Brosura za roditelje.pdf


Upisi u prvi razred

Upisi u srednju

ERASMUS

Tražilica



Kalendar
« Prosinac 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji





preskoči na navigaciju